Judoclub Herzele
Judoclub Herzele 4042
Stationsstraat 228
9550 HERZELE
info@judoclubherzele.be
Nieuws
Wedstrijdverslagen
Individuele Resultaten
Welkom op de site van Judoclub herzele, waar iedereen welkom is, jong en oud.
Judoclub Herzele
Nieuws
Wedstrijdverslagen
Individuele Resultaten
Lid Worden
Trainer
Trainingen
Bestuur
Foto Albums
Ongevalsaangifte
Links
Wedstrijdverslagen
Datum
Wedstrijd
2020
23-02-2020
U9/U11/U13 - Berlare
16-02-2020
Belgisch Kampioenschap Jeugd U15/U18/U21 - Herstal
09-02-2020
Vlaams Kampioenschap Jeugd U15/U18/U21 - Tielt
08-02-2020
U13 - Nijvel
02-02-2020
Int. Belgian Addidas Judo - Visé
19-01-2020
U11 / U13 - Aalst
12-01-2020
Senioren - Lendelede
11-01-2020
Matsuru Dutch Open Espoir - Eindhoven - Nederland
2019
14-12-2019
Internationaal Toernooi D-Aix - Frankrijk
01-12-2019
Sinterklaas Toernooi - Lichtervelde
01-12-2019
Ippon Trophy for Kids - Antwerpen
02-11-2019
Belgisch Kampioenschap Senioren -
27-10-2019
Klompentoernooi - Nederland
26-10-2019
Adler Cup - Frankfurt - Duitsland
21-10-2019
Jeugdtrofee Thibaut Van Roeyen - Zwijndrecht
20-10-2019
U11-U13 - Brugge
19-10-2019
Vlaams Kampioenschap Senioren -
12-10-2019
Provinciaal Kampioenschap Senioren - Kruishoutem
12-10-2019
Europees Kampioenschap voor Doven - Brasschaat
06-10-2019
U9 - Kemzeke
05-10-2019
U11/U13 - Kemzeke
29-09-2019
Open van Warsaw U16/U18/U21 - Polen
22-09-2019
Open Van Brabant U18 - Tervuren
21-09-2019
Open Van Brabant U15/U21+ - Tervuren
21-09-2019
Minipot van Olen U13 - Olen
15-09-2019
U13 - Herne
14-09-2019
U9/U11/U13 - Wachtebeke
08-09-2019
Toernooi van de Middenkust - Bredene
28-07-2019
Berlijn - Duitsland
20-07-2019
Praag - Tsjechië
16-06-2019
U11 Dudelange - Luxemburg
01-06-2019
Internationaal Toernooi Venray - Nederland
19-05-2019
Ippon Trophy - Deurne
12-05-2019
Beker der Kempen - Herentals
11-05-2019
U11/U13 - Wetteren
11-05-2019
EU CUP KAUNAS - Litouwen
27-04-2019
Open Bekers van Gent - Gent
27-04-2019
U13 - Eernegem
20-04-2019
Bekers Van Deinze - Deinze
14-04-2019
U13/U15/U21 - Soeverein Cup Lommel
07-04-2019
U21 - Judocup Lignano - Italië
06-04-2019
U21+ - Moorsele
31-03-2019
U15/U18/U21/U21+ - Mikadav International Judocup
30-03-2019
U9/U11/U13 - Kruishoutem
25-03-2019
U18/U21 - Bremen - Duitsland
23-03-2019
U9/U11/U13 - Golden Judocup Zelzate
03-03-2019
U15 - Izegem
02-03-2019
U11 / U13 - Izegem
02-03-2019
U13 - Herenthout
24-02-2019
U11 / U13 - Berlare
23-02-2019
Kapoenentoernooi U9 - Berlare
16-02-2019
Belgisch Kampioenschap U15/U21 - Deurne
10-02-2019
Vlaams Karmpioenschap U15/U18/U21 - Tielt
02-02-2019
U13 Deborah Gravenstijn Classic - Rotterdam - Nederland
02-02-2019
Provinciaal Kampioenschap U15/U18/U21 - Aalter
20-01-2019
U11 / U13 - Aalst
13-01-2019
Dutch Open - Eindhoven - Nederland
12-01-2019
U13 - Nijvel
2018
15-12-2018
U11 - Woluwe
15-12-2018
Aix en Provence - Frankrijk
09-12-2018
U12 Geleen - Nederland
08-12-2018
Senior Toernooi Excellence Label A - Wasquehal (Frankrijk)
02-12-2018
Ippon Trophy for Kids U11/U13 - Antwerpen
01-12-2018
Open Bekers van Gent -
25-11-2018
U12 Beek en Donk - Nederland
12-11-2018
Abcoude - Nederland
03-11-2018
Belgisch Kampioenschap Senioren - Deurne
03-11-2018
Open Zeeuwse U12/U14 - Vlissingen Nederland
27-10-2018
Internationaal Klompentornooi - Nederland
22-10-2018
U11 - Brugge
21-10-2018
U14 - Zwijndrecht
20-10-2018
Vlaams Kampioenschap Senioren - Tielt
13-10-2018
Provinciaal Kampioenschap Senioren - Kruishoutem
06-10-2018
U11/U13 - Kemzeke
06-10-2018
Regenboogtoernooi U18+ - Ooigem
06-10-2018
Newaza toernooi U21+ - Ooigem
06-10-2018
Hainaut Cup - Roselies
30-09-2018
Pot van Olen - Olen
30-09-2018
Judo Open Warsaw - Polen
29-09-2018
U9/U11/U13/U15/U18/U21 - Wachtebeke
22-09-2018
Mini Pot van Olen U11/U13 - Olen
22-09-2018
Open van Brabant U15/U21/U21+ - Tervuren
15-09-2018
U11/U13 - Lennik
09-09-2018
Toernooi van de Middenkust U15/U18/U21+ - Bredene
08-07-2018
European Cup U21 Gdynia - Polen
29-06-2018
Europees Kampioenschap U18 Sarajevo - Bosnië-Herzegovina
23-06-2018
U11/U13/U15 - Merelbeke
17-06-2018
U13 Dudelange - LUXEMBURG
09-06-2018
U13 Differdange - LUXEMBURG
09-06-2018
U15 Differdange - LUXEMBURG
03-06-2018
European Cup - Oostenrijk
03-06-2018
International Judo Tournament - Venray - Nederland
26-05-2018
European Cup - PORTUGAL
12-05-2018
U11 - Mierlo - Nederland
05-05-2018
U11/U13 - Wetteren
05-05-2018
U14 - Riga - Letland
22-04-2018
U11/U15/Senioren - Eernegem
22-04-2018
European Cup Tiplice - Tsjechië
15-04-2018
U11/Senioren - Moorsele
15-04-2018
U13 Open Tori - Wavre
07-04-2018
U15/U21 - Lommel
31-03-2018
Ontmoeting U11 - Herenthout
31-03-2018
Bekers van Deinze U15/U18/U21 -
25-03-2018
Ontmoeting U11/U13 - Kruishoutem
24-03-2018
International Masters - Bremen
11-03-2018
Golden Judo Cup U15/U21 - Zelzate
11-03-2018
European Judo Cup - Zagreb
10-03-2018
Golden Judo Cup U9/U11/U13 - Zelzate
03-03-2018
Internationaal Toernooi - Ingelmunster
25-02-2018
Ontmoeting U9/U11/U13 - Berlare
25-02-2018
Open International Tournament U15 - Izegem
18-02-2018
BELGISCH KAMPIOENSCHAP U15/U18/U21 - Antwerpen
10-02-2018
Vlaams Kampioenschap Jeugd U15/U18/U21 - Tielt
04-02-2018
Provinciaal Kampioenschap U15/U18/U21 - Aalter
21-01-2018
Ontmoeting Aalst U11/U13 - Erembodegem
14-01-2018
U11 - Diepenbeek
13-01-2018
Dutch Open - Eindhoven Nederland
2017
10-12-2017
U11 - Lichtervelde
03-12-2017
Ontmoeting U11/U13 - Wachtebeke
26-11-2017
Callant Interclub -
12-11-2017
Open Bekers - Gent
11-11-2017
Vlaamse Interprovinciale Ploegenontmoeting U13 - Wevelgem
11-11-2017
Open International - Harnes
05-11-2017
U11 - Ardooie
29-10-2017
Open Flanders Judo Cup - Lommel
14-10-2017
Vlaams Kampioenschap Seniors - Tielt
08-10-2017
Ontmoeting U11/U13 - Kemzeke
07-10-2017
Provinciaal Kampioenschap Seniors - Kruishouten
01-10-2017
Open Warsaw - Polen
24-09-2017
U11 - Mini Pot van Olen
23-09-2017
Open van Brabant - Tervuren
16-09-2017
U11 - Lennik
16-09-2017
Pot van Olen - Olen
24-06-2017
Ontmoeting U11/U13 - Merelbeke
27-05-2017
EU Cup Coimbra - POR
21-05-2017
Ippon Trophy Antwerpen - Herentals
13-05-2017
U11-U13 - Wetteren
01-05-2017
Interprovinciaal ploegentornooi - Herentals
30-04-2017
U11 - Opwijk
29-04-2017
EU CUP Berlijn - GER
22-04-2017
U11 - Eernegem
25-03-2017
U11/U13 - Kruishoutem
25-03-2017
INT Bremen - GER
12-03-2017
Golden Cup - Zelzate
11-03-2017
U11 - Zelzate
26-02-2017
Ranking Izegem - Izegem
26-02-2017
U11/U13 - Berlare
18-02-2017
Belgisch Kampioenschap Jeugd - Herstal
11-02-2017
Vlaams Kampioenschap Jeugd - Tielt
04-02-2017
Provinciaal Kampioenschap Jeugd - Aalter
22-01-2017
Ontmoeting U11/U13 - Aalst
21-01-2017
Beker der topjudokas - Lokeren
14-01-2017
Matsuru Dutch Open Espoir - Eindhoven
2016
26-11-2016
Open Bekers van Gent - Gent
13-11-2016
Nederlandse selectie toernooi - Den Haag
11-11-2016
Ontmoeting U11/U13 - Tervuren
05-11-2016
Belgisch Kampioenschap Senioren - Herstal
15-10-2016
Vlaams Kampioenschap Senioren - Tielt
08-10-2016
Provinciaal Kampioenschap Seniroren - Kruishoutem
01-10-2016
Ontmoeting U9/U11/U13 - Kemzeke
29-09-2016
Open Warsaw Polen - Warchau
25-09-2016
Mini Pot van Olen 2016 - Olen
11-09-2016
18de Tornooi van de Middenkust - Bredene
10-09-2016
5° Ontmoeting van de Middenkust - Bredene
21-07-2016
World Deaf Championships - Samsun Turkije
25-06-2016
Ontmoeting Merelbeke U9/U11/U13 - Merelbeke
05-06-2016
International Judo Tournament Venray U15/U18/U21 - Venray (NL)
04-06-2016
International Judo Tournament Venray U11/U13 - Venray (NL)
29-05-2016
Golden Judo Cup (U15/U18/U21) - Zelzate
28-05-2016
4e Golden Judo Cup U11/U13 - Kapoenenontmoeting U9 - Zelzate
15-05-2016
Kaizen Toernooi - Echt (NL)
14-05-2016
Ontmoeting U11/U13 - Wetteren
08-05-2016
Internationaal Houvast judotornooi - Mierlo NL
01-05-2016
Nationaal Internprovinciaal Ploegenkampioenschap - Erquelinnes
24-04-2016
Judotornooi - Eernegem
23-04-2016
Mess cup - Erfurt
10-04-2016
Soevereinjudocup - Lommel
10-04-2016
18e Internationaler Sparda-Cup - Duisburg
09-04-2016
Rankingtornooi - Jodoigne
26-03-2016
35e Bekers van Deinze - Deinze
20-03-2016
U11/U13 - Kruishoutem
19-03-2016
International Masters - Bremen
12-03-2016
Europacup - Zagreb
21-02-2016
U9/U11/U13 - Berlare
14-02-2016
Belgisch Kampioenschap Jeugd - HERSTAL
06-02-2016
Vlaams Kampioenschap Jeugd - Dendermonde
23-01-2016
Provinciaal Kampioenschap jeugd - Aalter
17-01-2016
U11 / U13 - Aalst
16-01-2016
Beker der Topjudoka's - Lokeren
13-01-2016
Open SVS - Hasselt
07-01-2016
Open Dutch - Eindhoven
2015
19-12-2015
Topjudotoernooi - Haarlem
19-12-2015
Kapoenen tornooi - Herzele
06-12-2015
Internationaal Judotoernooi - Harnes, Frankrijk
29-11-2015
Ippon Trophy for Kids - Merksem
07-11-2015
Belgisch Kampioenschap Senioren - Brugge
07-11-2015
Kapoenenontmoeting - Nevele
07-11-2015
Internationaal Residentie judotoernooi - Den Haag
01-11-2015
Open Bredase Kampioenschappen - BREDA
01-11-2015
Flander judocup - Lommel
17-10-2015
VLAAMS KAMPIOENSCHAP SENIOREN - DENDERMONDE
10-10-2015
PK Senioren Oost-Vlaanderen - Kruishoutem
03-10-2015
Open van Gent - Gent
03-10-2015
Hainaut Cup - Hainaut
03-10-2015
Ontmoeting U11 / U13 - Kemzeke
27-09-2015
Mini Pot Van Olen - Olen
26-09-2015
Open van Brabant - Tervuren
26-09-2015
Open van Warsaw - Polen
20-09-2015
Pot Van Olen - Olen
13-09-2015
Tornooi vd Middenkust - Bredene
12-09-2015
U11 - U13 Ontmoeting - Bredene
20-06-2015
Ontmoeting - Merelbeke
31-05-2015
Internationaal Tornooi - Venray
23-05-2015
Kaizen Toernooi - Echt
17-05-2015
Ippon Throphy - Antwerpen
10-05-2015
Internationaal Houvast Judotoernooi - Mierlo NL
09-05-2015
U11 / U13 - Wetteren
03-05-2015
U11 / U13 - Wachtebeke
26-04-2015
U15 - U18 - Eernegem
26-04-2015
BK Masters - Etterbeek
19-04-2015
Sparda Cup - Duisburg
12-04-2015
Soeverein Cup - Lommel
04-04-2015
Bekers van Deinze - Deinze
28-03-2015
Ontmoeting U11 - U13 - Kruishoutem
14-03-2015
Golden Cup - Zelzate
08-03-2015
Ne Waza - Liedekerke
07-03-2015
Internationaal Tornooi - Ingelmunster
01-03-2015
Rankingtornooi U15 Izegem Open - Izegem
22-02-2015
U11 - U13 Ontmoeting - Berlare
21-02-2015
U9 ontmoeting - Berlare
15-02-2015
BELGISCH KAMPIOENSCHAP JEUGD MEISJES - BRUGGE
14-02-2015
BELGISCH KAMPIOENSCHAP JEUGD JONGENS - BRUGGE
07-02-2015
Regionaal Kampioenschap - Dendermonde
24-01-2015
PK OVL jeugd - Aalter
18-01-2015
Pupillen/miniementornooi - Aalst
17-01-2015
Bekers der Topjudoka's - Lokeren
11-01-2015
Open Dutch - Eindhoven
05-01-2015
U13 Meeuwen - Guitrode
03-01-2015
Newaza - Meeuwen
01-01-2015
Hainout -
01-01-2015
PK Seniors - Kruishoutem
2014
07-12-2014
antwerp Ippon Trophy for kids - Antwerpen
06-12-2014
HARNES INTERNATIONAAL JUDOTORNOOI - HARNES
06-12-2014
Harnes - Harnes
30-11-2014
Iris Trophy 2014 - Ukkel
30-11-2014
Iris Trophy Teams - Ukkel
30-11-2014
Aardooie - Aardooie
11-11-2014
Interprovinciaal ploegentornooi - Schoten
09-11-2014
Ooigem - Ooigem
08-11-2014
Internationaal Residentietornooi - Den Haag NL
02-11-2014
West Brabantse Kampioenschappen - Breda
02-11-2014
BK 21+ - Brugge
26-10-2014
Flanders Judocup - Lommel
25-10-2014
Ontmoeting Nevele - Nevele
19-10-2014
U11/U13 Waarschoot - Waarschoot
18-10-2014
Europacup Metz - Metz
18-10-2014
Regionaal Kampioenschap +21 - Dendermonde
11-10-2014
Provinciaal Kampioenschap +21 - Kruishoutem
05-10-2014
U9 ontmoeting Kemzeke - Kemzeke
04-10-2014
U11/U13 Kemzeke - Kemzeke
04-10-2014
Hainaut Cup - Roselies
28-09-2014
Minipot Van Olen - Olen
27-09-2014
Open Van Brabant - Tervuren
20-09-2014
Pot Van Olen - Olen
20-09-2014
4e Provinciale Ontmoeting VLB Herne - Herne
13-09-2014
Bredene - Bredene
22-06-2014
Dudelange - Dudelange
21-06-2014
Ontmoeting Merelbeke - Merelbeke
14-06-2014
Internationaal Judo Toernooi - Venray (NL)
14-06-2014
-
07-06-2014
Kaizen tornooi - Echt
31-05-2014
International Grand prix Bois du Cazier - Marcinelle
17-05-2014
Ippon Trophy Antwerp - Antwerpen
11-05-2014
Wetteren U11 U13 - Wetteren
11-05-2014
Open Pajot - Lennik
10-05-2014
Internationaal Houvast Tornooi - Mierlo
04-05-2014
Wachtebeke - Wachtebeke
03-05-2014
Le Premier Challenge International du Bourgmestre Mauro Lenzini - Hermalle Sous Argenteau
27-04-2014
Eernegem - Eernegem
27-04-2014
BK Masters - Etterbeek
19-04-2014
Bekers van Deinze - Deinze
18-04-2014
Open Internationaal Judotornooi Denemarken - Kopenhagen
13-04-2014
Soevereincup - Lommel
12-04-2014
Evergem - Evergem
05-04-2014
Sparda-Cup - Duisburg
29-03-2014
Bekers Der Kempen - Herentals
29-03-2014
Kruishoutem U11 en U13 - Kruishoutem
22-03-2014
Open Bekers van Gent - Gent
15-03-2014
Golden Judocup - Zelzate
01-03-2014
Ne Waza Liedekerke - Liedekerke
23-02-2014
Berlare - Berlare
23-02-2014
Mandeltornooi - Izegem
15-02-2014
Belgische Kampioenschap - Brugge
09-02-2014
Vlaams Kampioenschap - Dendermonde
25-01-2014
Provinciaal Kampioenschap - Aalter
19-01-2014
Tornooi van Lendelede - Lendelede
19-01-2014
Aalst U11, U13 - Aalst
12-01-2014
Open Dutch - Eindhoven
11-01-2014
Beker Der topjudoka's - Lokeren
05-01-2014
Newaza - Meeuwen
05-01-2014
Tachi - Meeuwen
2013
09-12-2013
Ontmoeting U11 - U13 - Aardooie
07-12-2013
Open International - Harnes Frankrijk
03-12-2013
Ground Fight Gi Cup -
01-12-2013
Ippon Trophy - Antwerpen
24-11-2013
Interclub 2013 - Gent
11-11-2013
Interprocinciaal Miniementornooi - Sint-Martens-Latem
09-11-2013
Internationaal Residentietoernooi - Den Haag
03-11-2013
West Brabantse Kampioenschappen - Breda
03-11-2013
Kapoenenontmoeting - Nevele
27-10-2013
Flanders Judocup - Lommel
19-10-2013
Vlaams Kampioenschap - Dendermonde
12-10-2013
Kreasatornooi - Houthalen
05-10-2013
Kemzeke U11/U13 - Kemzeke
05-10-2013
Provinciaal Kampioenschap U21+ - Kruishoutem
29-09-2013
Mini Pot Van Olen - Olen
28-09-2013
Open Van Brabant - Zemst
22-09-2013
Pot Van Olen - Olen
08-09-2013
Tornooi van de Middenkust - Bredene
02-08-2013
Deaflympics - Sofia
01-06-2013
Grand Prix Bois du Cazier - Marcinelle
25-05-2013
Open van Pajotenland U15 - Lennik
18-05-2013
Ippon Trophy - Antwerpen
18-05-2013
3e International kaizen judo tournament pey-echt - Echt-Susteren (NL)
11-05-2013
18e Internationaal Houvast toernooi - Mierlo (NL)
27-04-2013
Groen-blauw trofee Oost-Vlaanderen - Wachtebeke
27-04-2013
5e Open Ne Waza trofee O.VL - Wachtebeke
27-04-2013
BK Masters -
21-04-2013
U15 tornooi - Eernegem
14-04-2013
23e Soeverein Judocup - Lommel
14-04-2013
Tornooi open van - Berlicum(NL)
07-04-2013
Pupillen en miniementornooi - Evergem
06-04-2013
28e Tornooi Freddy Van Durme - Evergem
30-03-2013
32e Bekers van - Deinze
24-03-2013
Tornooi U11 en U13 - Kruishoutem
17-03-2013
Golden Judocup - Zelzate
16-03-2013
Golden Judocup - Zelzate
09-03-2013
9e Internationaal Tornooi - Ingelmunster
03-03-2013
15e Open Westbrabantse jeugdkampioenschap - Wouw (NL)
02-03-2013
3e Ne waza tornooi - Liedekerke
24-02-2013
10e Open Mandeltornooi - Izegem
17-02-2013
Ontmoeting U 11 en U13 - Berlare
16-02-2013
Belgisch kampioenschap jeugd - Herstal
16-02-2013
2e Kapoenenontmoeting - Berlare
03-02-2013
33e Internationaal judotornooi - Vlaardingen(NL)
02-02-2013
11e Beker der topjudoka's - Lokeren
26-01-2013
Regionaal kampioenschap jeugd - Herentals
20-01-2013
12e Pupillen- en miniemenontmoeting - Aalst
19-01-2013
Provinciaal kampioenschap jeugd O Vl - Aalter
13-01-2013
30e Tornooi U15,U18,U21+ - Lendelede
12-01-2013
Matsuru Dutch Open Espoir - Eindhoven.(NL)
05-01-2013
Trofee van de donderslag - Meeuwen-Gruitrode
2012
23-12-2012
Kersttornooi U11 en U13 - Lummen
15-12-2012
BK Judo voor politie- en veiligheidsdiensten - Lichtervelde
02-12-2012
Ippon Trophy 4 Kids - Merksem
02-12-2012
25e Pupillen en miniementornooi - Evergem
01-12-2012
Ground Fight Gi Cup -
25-11-2012
Interclub 2012 - Ingelmunster-Brecht
11-11-2012
Interprovinciaal tornooi U13 - Meulebeke
04-11-2012
Open Bredase kampioenschappen - Breda (NL)
03-11-2012
Belgisch kampioenschap senioren - Herstal
27-10-2012
Flanders Judocup - Lommel
21-10-2012
U11 en U13 ontmoeting - Kemzeke
20-10-2012
Regionaal kampioenschap +20 - Herentals
14-10-2012
Etixx Judotrophy U15-U17 - Maldegem
13-10-2012
Internationaal Amerhaltornooi 2012 - Made (NL)
13-10-2012
Etixx Judotrophy U11-U13 - Maldegem
07-10-2012
Open Schijndelse 2012 - Schijndel (NL)
06-10-2012
Provinciaal kampioenschap O Vl +20 - Kruishoutem
30-09-2012
Pupillen en miniementornooi - Waarschoot
23-09-2012
De pot van Olen-editie 24 - Olen
23-09-2012
Judo-ontmoeting U11 en U13 - Dendermonde
22-09-2012
Open van Brabant - Zemst
09-09-2012
14e Tornooi middenkust - Bredene
02-06-2012
38e Internationaal judotornooi - Venray (NL)
19-05-2012
Ippon Trophy - Antwerpen
12-05-2012
17e Internationale Houvast judotornooi - Mierlo (NL)
12-05-2012
Open van Pajottenland - Lennik
05-05-2012
U11 en U13 tornooi - Wetteren
28-04-2012
Open trofee groen-blauw O.VL. - Wachtebeke
28-04-2012
5e Open trofee Ne Waza O Vl - Wachtebeke
28-04-2012
2e Open van Buggenhout - Buggenhout
14-04-2012
U11 en U13 ontmoeting - Herne
08-04-2012
Soeverein Judocup - Lommel
01-04-2012
Internationaal toernooi JCB - Berlicum(NL)
31-03-2012
U11 en U13 ontmoeting - Kruishoutem
24-03-2012
42e Bekers der Kempen - Herentals
18-03-2012
Yawara tornooi - Ooigem
11-03-2012
Ontmoeting U 11 en U13 - Zelzate
04-03-2012
14e Open Westbrabantse kampioenschap - Wouw (NL)
03-03-2012
9e Open Internationaal Mandeltornooi - Izegem
25-02-2012
Belgisch kampioenschap jeugd - Herstal
10-02-2012
Regionaal kampioenschap jeugd - Herentals
05-02-2012
32e Internationaal Judotornooi - Vlaardingen (NL)
04-02-2012
Provinciaal kampioenschap jeugd - Aalter
29-01-2012
Jeugdontmoeting U11 en U13 - Berlare
28-01-2012
10e Beker der Topjudoka's - Lokeren
22-01-2012
28e Open nationaal judotornooi - Gemert (NL)
18-01-2012
Stichting Vlaamse Schoolsport - SVS - Hasselt
15-01-2012
Matsuru Dutch Open - Eindhoven (NL)
15-01-2012
11e Miniemen en Pupillentornooi - Aalst
14-01-2012
Matsuru Dutch Open - Eindhoven (NL)
2011
17-12-2011
Belgisch kampioenschap politie en familie - Lichtervelde
27-11-2011
Hyundai Cup 2011 - Kruishoutem-Lichtervelde
13-11-2011
Ippon Trophy 4 Kids Antwerp - Merksem
06-11-2011
Open Bredase Kampioenschappen - Breda (NL)
05-11-2011
Belgisch kampioenschap senioren - Ronse
29-10-2011
Flanders Judo Cup - Lommel
23-10-2011
Pupillen- en miniementornooi - Waarschoot
15-10-2011
Tornooi U11 - Herne
08-10-2011
Provinciaal kampioenschap senioren - Kruishoutem
02-10-2011
1e Ontmoeting U11 en U13 - Dendermonde
01-10-2011
Open trofee groen-blauw O.VL. - Wachtebeke
01-10-2011
Ontmoeting U 11 en U13 - Kemzeke
24-09-2011
Open van Brabant - Zemst
23-09-2011
De 18e minipot van Olen- U11 en U13 - Olen
11-09-2011
Tornooi van de middenkust - Bredene
18-06-2011
Internationaal Judo Toernooi - Venray (NL)
02-06-2011
Bk ploegen U15 - Anderlecht
21-05-2011
Ippon Trophy - Herentals
15-05-2011
16e "Houvast" judotornooi - Mierlo (NL)
14-05-2011
16e "Houvast" judotornooi - Mierlo (NL)
14-05-2011
Open Pajot - Lennik
07-05-2011
International Duth Youth Cup 2011 - Maassluis (NL)
07-05-2011
U11 en U13 tornooi - Wetteren
24-04-2011
9e Tornooi JC Eernegem - Eernegem
23-04-2011
30e Bekers van Deinze - Deinze
17-04-2011
24e Beker "Wilfried van de Walle" - Evergem
16-04-2011
27e Tornooi "Freddy van Durme" - Evergem
10-04-2011
13e International tournament U15 - Duisburg (DE)
10-04-2011
Soeverein Judo Cup U15-U17-U20 - Lommel
03-04-2011
Internationaal open tornooi - Berlicum(NL)
26-03-2011
41e Beker der Kempen U15 - Herentals
26-03-2011
U11 en U13 ontmoeting - Kruishoutem
20-03-2011
Pupillen- en miniementornooi - Zelzate
20-03-2011
31e Internationaal Judotornooi - Vlaardingen (NL)
19-03-2011
International Masters U17 - Bremen(DE)
13-03-2011
Westbrabantse jeugdkampioenschap - Wouw (NL)
12-03-2011
7e Internationaal Tornooi - Ingelmunster
06-03-2011
European Cadet Cup - Zagreb (Kroatië)
27-02-2011
Belgisch kampioenschap jeugd Dames - Ronse
26-02-2011
Belgisch kampioenschap jeugd Heren - Ronse
20-02-2011
Tornooi U11 en U13 - Berlare
13-02-2011
Regionaal kampioenschap jeugd - Dames - Herentals
12-02-2011
Regionaal kampioenschap jeugd - Heren - Herentals
05-02-2011
Provinciaal kampioenschap jeugd - Aalter
29-01-2011
Beker der Topjudoka's - Lokeren
23-01-2011
27e Open nationaal Judotornooi - Gemert (NL)
22-01-2011
Antwerp Open - Antwerpen
16-01-2011
Judotornooi U11 en U13 - Aalst
16-01-2011
Matsuru Dutch Open - Eindhoven (NL)
2010
18-12-2010
1e Open van Buggenhout - Buggenhout
12-12-2010
Open international - Harnes (FR)
04-12-2010
Tournoi de la ville de Wasquehal - Wasquehal (FR)
21-11-2010
Hyundai Cup 2010 - Beveren-Lichtervelde
14-11-2010
23e Beker "Wilfried Van De Walle" - Evergem
13-11-2010
26e Tornooi "Freddy Van Durme" - Evergem
07-11-2010
Open Bredase Kampioenschappen - Breda (NL)
30-10-2010
Flanders Judo Cup - Lommel
24-10-2010
Pupillen tornooi Kemzeke - Kemzeke
23-10-2010
Miniemen tornooi Kemzeke - Kemzeke
23-10-2010
Regionaal kampioenschap U20 en +20 - Herentals
16-10-2010
Beker van Oud Turnhout - Turnhout
10-10-2010
Pupillen en miniemen tornooi - Waarschoot
09-10-2010
Provinciaal Kampioenschap U 20 en + 20 - Kruishoutem
09-10-2010
Hainaut Cup 2010 - Doornik
02-10-2010
Trofee groen-blauw Oost-Vlaanderen - Lokeren
25-09-2010
Mini Pot van Olen - Olen
19-09-2010
Pot van Olen U15 - Olen
18-09-2010
Pot Van Olen U17 / U20 en +20 - Olen
12-09-2010
Tornooi van de Middenkust - Bredene
11-09-2010
Open van Brabant - Zemst
29-05-2010
Internationaal tornooi Venray - Venray
22-05-2010
Tornooi Otegem - Otegem
15-05-2010
Tornooi Mierlo - Mierlo
09-05-2010
Pupillen- en miniementornooi - Wetteren
01-05-2010
Belgisch ploegenkampioenschap U17 - Etterbeek
24-04-2010
International Dutch Youth Cup 2010 - Maassluis(NL)
24-04-2010
International Tournament U15 - Duisburg (DE)
24-04-2010
Tornooi Eernegem U11 - Eernegem
17-04-2010
Tornooi groen blauw - Moorsele
10-04-2010
Agglorex trofee - Lommel
03-04-2010
Bekers van Deinze - Deinze
27-03-2010
Beker Der Kempen - Herentals
27-03-2010
Open provinciale U11 en U13 - Kruishoutem
21-03-2010
Tornooi Ooigem - Ooigem
14-03-2010
Tornooi Zelzate - Zelzate
13-03-2010
Tornooi Ingelmunster - Ingelmunster
07-03-2010
Westbrabantse jeugdkampioenschap - Wouw (NL)
27-02-2010
Belgisch kampioenschap jeugd - Ronse
13-02-2010
Regionaal kampioenschap jeugd - Herentals
06-02-2010
Provinciaal kampioenschap jeugd - Aalter
31-01-2010
Tornooi U11 - Berlare
30-01-2010
Beker der topjudoka's - Lokeren
23-01-2010
Ics Antwerp Open Judo - Antwerpen
17-01-2010
Tornooi U11 - Aalst
17-01-2010
Tornooi U13 - Aalst
16-01-2010
Matsuru Dutch Open - Eindhoven (NL)
2009
12-12-2009
judowedstrijd Breskens - Breskens (NL)
06-12-2009
Tornooi miniemen Wervik - Wervik
14-11-2009
Beker Oud-Turnhout - Turnhout
31-10-2009
Flanders Open - Lommel
25-10-2009
Pupillentornooi - Kemzeke
25-10-2009
Miniementornooi - Lennik
24-10-2009
Belgisch kampioenschap senioren - Herstal
18-10-2009
Tornooi Evergem jeugd - Evergem
17-10-2009
Tornooi Evergem - Evergem
10-10-2009
Regionaal Kampioenschap Senioren - Herentals
10-10-2009
Provinciaal groen/blauw tornooi - Lokeren
10-10-2009
Jeugdtornooi Geldrop - Geldrop (NL)
26-09-2009
Provinciaal Kampioenschap Senioren - Kruishoutem
20-09-2009
Tornooi Waarschoot - Waarschoot
20-09-2009
Pot van Olen - Olen
12-09-2009
Open van Brabant - Zemst
06-06-2009
Internationaal tornooi Venray - Venray (NL)
24-05-2009
Miniemen en pupillen - Otegem
24-05-2009
Open van Pajot - Lennik
16-05-2009
Internationaal tornooi Nederland - Mierlo (NL)
10-05-2009
Miniemen en pupillen - Wetteren
26-04-2009
Internationaal tornooi - Duisburg (DE)
25-04-2009
Miniemen en pupillen Eernegem - Eernegem
18-04-2009
Venray - Venray (NL)
11-04-2009
Bekers van Deinze - Deinze
04-04-2009
Tornooi Moorsele - Moorsele
29-03-2009
Ne waza tornooi - Zwijnaarde
28-03-2009
Tornooi pupillen en miniemen te Kruishoutem - Kruishoutem
21-03-2009
Bekers der Kempen - Herentals
15-03-2009
Pupillen Tornooi - Zelzate
15-03-2009
Miniemen Tornooi - Zelzate
14-03-2009
Tornooi - Ingelmunster
01-03-2009
Tornooi pupillen Berlare - Berlare
01-03-2009
Tornooi miniemen Berlare - Berlare
01-03-2009
Tornooi kadetten & beloften Berlare - Berlare
14-02-2009
Belgisch Kampioenschap - Doornik
07-02-2009
Regionaal jeugdkampioenschap - Kortrijk
31-01-2009
Provinciaal jeugdkampioenschap - Aalter
24-01-2009
Beker der Topjudoka 's - Lokeren
24-01-2009
Pupillen-miniementornooi - Lendelede
18-01-2009
pupillen en miniementornooi Aalst - Aalst
17-01-2009
Internationaal tornooi - Antwerpen
10-01-2009
Matsuru Dutch Open Espoir - Eindhoven(NL)
10-01-2009
Oud Turnhout - Turnhout
2008
07-12-2008
Internationaal judotornooi - Harnes (FR)
29-11-2008
Kruishoutem - Kruishoutem
23-11-2008
Tornooi Freddy Van Durme - Evergem
22-11-2008
Beker Wilfried Van De Walle - Evergem
16-11-2008
Tornooi Merksem - Merksem
15-11-2008
Lendelede - Lendelede
15-11-2008
Sint Truiden - Sint Truiden
11-11-2008
Interprovincie Kampioenschap - Ronse
09-11-2008
Trofee groen/blauw - Lokeren
26-10-2008
Flanders Judo Club - Lommel
25-10-2008
Miniemen en pupillen - Kemzeke
19-10-2008
Waarschoot - Waarschoot
11-10-2008
Provinciaal kampioenschap senioren - Kruishoutem
27-09-2008
Ingelmunster - Ingelmunster
21-09-2008
Pot van Olen - Olen
20-09-2008
Pot van Olen - Olen
14-09-2008
Tornooi van de Middenkust - Bredene
13-09-2008
Open van Brabant - Zemst
25-05-2008
Tornooi Pajottenland - Lennik
26-04-2008
International Dutch Youth Cup 2008 - Maassluis (NL)
20-04-2008
Internationaal Tornooi - Duisburg (D)
13-04-2008
Agglorex Trofee - Lommel
05-04-2008
Tornooi Groen/Blauw - Moorsele
22-03-2008
Bekers van Deinze - Deinze
09-03-2008
Selectietornooi - Izegem
16-02-2008
Regionaal jeugdkampioenschap - Herentals
09-02-2008
Provinciaal jeugdkampioenschap - Aalter
03-02-2008
Pupillen- en miniementornooi - Berlare
02-02-2008
Provinciaal miniementornooi - St-Martens-Latem
26-01-2008
beker der topjudoka's - Lokeren
20-01-2008
Pupillen en miniemenontmoeting - Aalst
19-01-2008
International Antwerp Open - Ekeren
13-01-2008
Dutch Open Espoir - Eindhoven (NL)
12-01-2008
Jeugdtrofee 2008 prov. Antwerpen - Oud-Turnhout
2007
22-12-2007
Kersttornooi Heidi Rakels - Opglabbeek
02-12-2007
Pupillentornooi - Kemzeke
01-12-2007
Miniementornooi - Kemzeke
25-11-2007
Beker 'W. Van De Walle' - Evergem
24-11-2007
Tornooi 'Freddy Van Durme' - Evergem
18-11-2007
CBJS-tornooi - Lendelede
17-11-2007
Tornooi van Merksem - Merksem
11-11-2007
Interprovinciaal miniemen - Ingelmunster
10-11-2007
Groen-Blauw Oost-Vlaanderen - Lokeren
14-10-2007
Pupillen- en miniementornooi - Waarschoot
13-10-2007
Provinciaal kampioenschap 2007 - Kruishoutem
30-09-2007
Mini-pot van Olen - Olen
29-09-2007
Internationaal Tornooi - Ingelmunster
23-09-2007
Pot van Olen - Olen
15-09-2007
Open van Brabant - Zemst
09-09-2007
Tornooi van de Middenkust - Bredene
02-06-2007
Internat. tornooi - Venray (NL)
26-05-2007
Open van Pajot - Lennik
29-04-2007
Pupillen- en miniemenontmoeting - Kruishoutem
28-04-2007
Open van Wilrijk - Wilrijk
22-04-2007
Pupillen- en miniementornooi - Wetteren
21-04-2007
Kadettentornooi - Duisburg (Duitsland)
08-04-2007
Agglorex Trofee - Lommel
07-04-2007
Bekers van Deinze - Deinze
31-03-2007
Provinciaal miniementornooi - St-Martens-Latem
18-03-2007
Pupillen-en miniementornooi - Zelzate
17-03-2007
Bekers der Kempen - Herentals
11-03-2007
Interclub Heren - 1e wedstrijddag - Sint-Truiden
04-03-2007
4e Mandeltornooi - Izegem
24-02-2007
Belgisch jeugdkampoenschap 2007 - Hasselt
17-02-2007
Regionaal jeudkampioenschap 2007 - Herentals
10-02-2007
Provinciaal jeugdkampioenschap 2007 - Aalter
04-02-2007
Pupillen- en miniementornooi - Berlare
28-01-2007
CBJS-tornooi - Lendelede
27-01-2007
Beker der Topjudoka's - Lokeren
27-01-2007
Pupillen- en miniementornooi - Lendelede
21-01-2007
Pupillen-en miniemenontmoeting - Aalst
13-01-2007
Jeugdtrofee Prov. Antwerpen - Oud-Turnhout
2006
17-12-2006
Miniemen en pupillen - Nevele
03-12-2006
Pupillen - Kemzeke
02-12-2006
Miniemen - Kemzeke
26-11-2006
Pupillen en miniementornooi - Evergem
25-11-2006
Kadettentornooi - Evergem
18-11-2006
Tornooi - Lendelede
15-10-2006
Pupillen- en miniementornooi - Waarschoot
07-10-2006
Provinciaal kampioenschap senioren - Kruishoutem
30-09-2006
Open trofee Groen-Blauw - Lokeren
24-09-2006
De Mini Pot van Olen - Olen
17-09-2006
Pot van Olen - Olen
16-09-2006
Open van Brabant - Zemst
10-09-2006
Tornooi Middenkust - Bredene
06-05-2006
Provinciaal miniementornooi - Nevele
01-05-2006
Interprovinciaal miniemen - Tervuren
01-04-2006
Miniementornooi Wetteren - Wetteren
19-03-2006
Pupillen- en miniementornooi Zelzate - zelzate
12-03-2006
Pupillen- en miniementornooi Kruishoutem - Kruishoutem
05-02-2006
Pupillen- en miniementornooi Berlare - Berlare
29-01-2006
Tornooi van lendelede - lendelede
22-01-2006
Pupillen- en miniementornooi Aalst - Aalst
2005
18-12-2005
Pupillen-en Miniemen Tornooi - Nevele
04-12-2005
Pupillen-en Miniemen Tornooi - Kemzeke
27-11-2005
Pupillen-en Miniemen Tornooi - Evergem
26-11-2005
Tornooi van Evergem - Evergem
30-10-2005
Trofee Van Vlaanderen - Herentals
23-10-2005
Vlaams kampioenschap Senioren - Kruishoutem
22-10-2005
Groen-Blauw Oost-Vlaanderen - Lokeren
12-10-2005
Trofee Van Antwerpen - Oud-Turnhout
09-10-2005
Pupillen-en Miniemen Tornooi - Waarschoot
08-10-2005
Provinciaal kampioenschap Senioren - Kruishoutem
02-10-2005
Pupillen-en Miniemen - Kruishoutem
25-09-2005
Mini-Pot van Olen - Olen
18-09-2005
Pot van Olen - Olen
18-09-2005
Tornooi - Ingelmunster
11-09-2005
Tornooi van de Middenkust - Bredene
05-06-2005
Internationaal tornooi van Venray - Venray
15-05-2005
Beker der Topjudoka's -
24-04-2005
Judo-ontmoeting Herzele-Merelbeke - Herzele
23-04-2005
Open van Wilrijk - Wilrijk
09-04-2005
Groen-Blauw - Moorsele
09-04-2005
Pupillen-en Miniemen Tornooi - Wetteren
20-03-2005
Pupillen-en Miniemen Tornooi - Zelzate
19-03-2005
Bekers Der Kempen -
12-03-2005
Belgisch Jeugdkampioenschap - Charleroi
26-02-2005
Vlaams Jeugdkampioenschap - Oost-Duinkerke
19-02-2005
Miniemenontmoeting - Laarne
18-02-2005
Tornooi van Soignies - Soignies
12-02-2005
Provinciaal Jeugdkampioenschap - Aalter
06-02-2005
Pupillen en Miniemen Tornooi - Berlare
30-01-2005
Tornooi van Lendelede - Lendelede
23-01-2005
Pupillen en Miniemen Tornooi - Aalst
15-01-2005
Tornooi van Nijvel - Nijvel
15-01-2005
Pupillen en Miniemen Tornooi - DWORP
01-01-2005
nterprovinciale Miniemenontmoeting - Sint-Truiden
2004
19-12-2004
Pupillen en Miniemen Tornooi - Nevele
04-12-2004
Pupillen en Miniemen Tornooi - Kemzeke
28-11-2004
Pupillen en Miniemen Tornooi - Evergem
28-11-2004
Tornooi van Evergem - Evergem
12-11-2004
Tornooi van Lendelede - Lendelede
23-10-2004
Oostvlaams Groen/Blauw - Zele
17-10-2004
Beker van de mijnstreek - Genk
13-10-2004
Tornooi van Vlaanderen - Herentals
10-10-2004
Pupillen en Miniemen Tornooi - Waarschoot
08-10-2004
Provinciaal kampioenschap voor Junioren en Senioren - Gent
03-10-2004
Pupillen en Miniemen Tornooi - Kruishoutem
19-09-2004
Pot van Olen - Olen
18-09-2004
Open van Brabant - Beersel
12-09-2004
Tornooi van de Middenkust - Bredene
30-05-2004
Open van Pajottenland - Lennik
20-05-2004
Beker der topjudoka's - Gent
01-05-2004
Interprovinciaal miniemenontmoeting - Merksem
25-04-2004
Judo-ontmoeting Herzele/Merelbeke - Herzele
24-04-2004
Open van Wilrijk - Wilrijk
14-04-2004
Pupillen en Miniemen Tornooi - Le Mée (F)
04-04-2004
GROEN/BLAUW - Moorsele
28-03-2004
Mandeltornooi - Izegem
21-03-2004
Pupillen en Miniemen Tornooi - Zelzate
20-03-2004
Bekers van de Kempen - Herentals
10-03-2004
Bekers van Deinze - Deinze
28-02-2004
Regionaal jeugdkampioenschap - Herentals
21-02-2004
Miniemen Tornooi - Wetteren
14-02-2004
Provinciaal jeugdkampioenschap - Aalter
08-02-2004
Pupillen en Miniemen Tornooi - Berlare
08-02-2004
Cadetten Tornooi - Lendelede
18-01-2004
Pupillen en Miniemen Tornooi - Aalst
17-01-2004
Cadetten en beloften Tornooi - Oud-Turnhout
2003
28-12-2003
Pupillen en Miniemen Tonooi - Nevele
06-12-2003
Pupillen en Miniemen Tornooi - Kemzeke
16-10-2003
Pupillen en Miniemen Tornooi - Evergem
06-10-2003
Judo-ontmoeting - Waarschoot
21-09-2003
Judo-ontmoeting Melle - Melle
10-09-2003
Open van Brabant - Tervuren
04-05-2003
Internationaal tornooi Le Mée S/Seine - Le Mée S/Seine (F)
01-05-2003
Interprovinciale miniemenontmoeting - Nevele
12-04-2003
Pupillen-en miniemen Tornooi - Kruishoutem
22-03-2003
Provinciaal groene/blauw - Aalst
16-03-2003
Pupillen-en miniemen Tornooi - Zelzate
22-02-2003
Provinciale miniemenontmoeting - Zele
08-02-2003
Provinciaal kampioenschap Junioren/Senioren - Gent
02-02-2003
Pupillen-en miniemen Tornooi - Berlare
25-01-2003
Regionaal kampioenschap 2003 - Bree
19-01-2003
Pupillen-en miniemen Tornooi - Aalst
18-01-2003
19° Internationale Tornooi van Nivelles - Nivelles
11-01-2003
Provinciaal kampioenschap 2003 - Aalter
2002
22-12-2002
Pupillen-en miniemen Tornooi - Nevele
29-11-2002
Pupillen-en miniemen Tornooi - Kemzeke
15-11-2002
Cadetten, beloften, junioren en senioren Tornooi - Evergem
27-10-2002
Trofee van Vlaanderen - Herentals
27-10-2002
Internationaal tornooi van de stad Doornik - Doornik
17-10-2002
Pupillen-en miniemen Tornooi - Evergem
06-10-2002
Pupillen-en miniemen Tornooi - Waarschot
22-09-2002
Pupillen-en miniemenontmoeting - Melle
21-09-2002
Open van Brabant - Tervuren
21-01-2002
U11/U13 - Erembodegem
2001
15-09-2001
Tornooi Open van Brabant - Tervuren
22-04-2001
Groen/blauw - Lokeren
21-04-2001
Pupillen en miniemen Tornooi - Kruishoutem
14-04-2001
Bekers Van Deinze - Deinze
18-03-2001
Judo-ontmoeting - Zelzate
2000
13-02-2000
Regionaal kampioenschap jeugd - Herentals
25-01-2000
Provinciaal Kampioenschap Jeugd U15/U18/U21 - Aalter
25-01-2000
Provinciaal Kampioenschap jeugd U15/U18/U21 - Aalter