Welkom op de site van Judoclub herzele, waar iedereen welkom is, jong en oud.

Bruggeman Jos

Jos Bruggeman

Graad: 1ste Dan

Datum Tornooi Resultaat
2017
11-02-2017 Vlaams Kampioenschap Jeugd - Tielt 2 plaats
04-02-2017 Provinciaal Kampioenschap Jeugd - Aalter 1 plaats
14-01-2017 Matsuru Dutch Open Espoir - Eindhoven 5 plaats
2016
05-06-2016 International Judo Tournament Venray U15/U18/U21 - Venray (NL) kamp gewonnen
08-05-2016 Internationaal Houvast judotornooi - Mierlo NL kamp gewonnen
10-04-2016 Soevereinjudocup - Lommel 2 plaats
06-02-2016 Vlaams Kampioenschap Jeugd - Dendermonde kamp verloren
23-01-2016 Provinciaal Kampioenschap jeugd - Aalter 2 plaats
2015
03-10-2015 Hainaut Cup - Hainaut kamp verloren
26-09-2015 Open van Brabant - Tervuren 3 plaats
20-09-2015 Pot Van Olen - Olen 2 plaats
13-09-2015 Tornooi vd Middenkust - Bredene 1 plaats
31-05-2015 Internationaal Tornooi - Venray kamp verloren
17-05-2015 Ippon Throphy - Antwerpen 3 plaats
10-05-2015 Internationaal Houvast Judotoernooi - Mierlo NL 1 plaats
19-04-2015 Sparda Cup - Duisburg kamp gewonnen
12-04-2015 Soeverein Cup - Lommel 3 plaats
04-04-2015 Bekers van Deinze - Deinze 1 plaats
14-03-2015 Golden Cup - Zelzate 1 plaats
24-01-2015 PK OVL jeugd - Aalter 1 plaats
17-01-2015 Bekers der Topjudoka's - Lokeren 1 plaats
11-01-2015 Open Dutch - Eindhoven kamp gewonnen
2014
30-11-2014 Iris Trophy 2014 - Ukkel 1 plaats
08-11-2014 Internationaal Residentietornooi - Den Haag NL 3 plaats
02-11-2014 West Brabantse Kampioenschappen - Breda 1 plaats
26-10-2014 Flanders Judocup - Lommel 1 plaats
04-10-2014 Hainaut Cup - Roselies 3 plaats
20-09-2014 Pot Van Olen - Olen 1 plaats
13-09-2014 Bredene - Bredene 2 plaats
31-05-2014 International Grand prix Bois du Cazier - Marcinelle 1 plaats
17-05-2014 Ippon Trophy Antwerp - Antwerpen 3 plaats
10-05-2014 Internationaal Houvast Tornooi - Mierlo 1 plaats
04-05-2014 Wachtebeke - Wachtebeke 1 plaats
19-04-2014 Bekers van Deinze - Deinze 1 plaats
13-04-2014 Soevereincup - Lommel 1 plaats
12-04-2014 Evergem - Evergem 1 plaats
15-03-2014 Golden Judocup - Zelzate 1 plaats
23-02-2014 Mandeltornooi - Izegem 3 plaats
15-02-2014 Belgische Kampioenschap - Brugge 1 plaats
09-02-2014 Vlaams Kampioenschap - Dendermonde 1 plaats
25-01-2014 Provinciaal Kampioenschap - Aalter 1 plaats
12-01-2014 Open Dutch - Eindhoven kamp gewonnen
11-01-2014 Beker Der topjudoka's - Lokeren 1 plaats
2013
03-11-2013 West Brabantse Kampioenschappen - Breda 2 plaats
27-10-2013 Flanders Judocup - Lommel 3 plaats
22-09-2013 Pot Van Olen - Olen 3 plaats
08-09-2013 Tornooi van de Middenkust - Bredene 3 plaats
18-05-2013 Ippon Trophy - Antwerpen 3 plaats
11-05-2013 18e Internationaal Houvast toernooi - Mierlo (NL) 5 plaats
27-04-2013 Groen-blauw trofee Oost-Vlaanderen - Wachtebeke 1 plaats
14-04-2013 23e Soeverein Judocup - Lommel 1 plaats
06-04-2013 28e Tornooi Freddy Van Durme - Evergem 2 plaats
30-03-2013 32e Bekers van - Deinze 1 plaats
09-03-2013 9e Internationaal Tornooi - Ingelmunster 3 plaats
03-03-2013 15e Open Westbrabantse jeugdkampioenschap - Wouw (NL) 2 plaats
24-02-2013 10e Open Mandeltornooi - Izegem 3 plaats
02-02-2013 11e Beker der topjudoka's - Lokeren 2 plaats
26-01-2013 Regionaal kampioenschap jeugd - Herentals 5 plaats
19-01-2013 Provinciaal kampioenschap jeugd O Vl - Aalter 3 plaats
12-01-2013 Matsuru Dutch Open Espoir - Eindhoven.(NL) kamp gewonnen
05-01-2013 Trofee van de donderslag - Meeuwen-Gruitrode 2 plaats
2012
23-12-2012 Kersttornooi U11 en U13 - Lummen 1 plaats
02-12-2012 Ippon Trophy 4 Kids - Merksem 1 plaats
11-11-2012 Interprovinciaal tornooi U13 - Meulebeke 1 plaats
04-11-2012 Open Bredase kampioenschappen - Breda (NL) 2 plaats
21-10-2012 U11 en U13 ontmoeting - Kemzeke 1 plaats
13-10-2012 Etixx Judotrophy U11-U13 - Maldegem 1 plaats
30-09-2012 Pupillen en miniementornooi - Waarschoot 1 plaats
23-09-2012 Judo-ontmoeting U11 en U13 - Dendermonde 1 plaats
12-05-2012 17e Internationale Houvast judotornooi - Mierlo (NL) kamp gewonnen
28-04-2012 2e Open van Buggenhout - Buggenhout 1 plaats
31-03-2012 U11 en U13 ontmoeting - Kruishoutem 2 plaats
11-03-2012 Ontmoeting U 11 en U13 - Zelzate 1 plaats
04-03-2012 14e Open Westbrabantse kampioenschap - Wouw (NL) kamp gewonnen
29-01-2012 Jeugdontmoeting U11 en U13 - Berlare 1 plaats
15-01-2012 11e Miniemen en Pupillentornooi - Aalst 1 plaats
2011
13-11-2011 Ippon Trophy 4 Kids Antwerp - Merksem 1 plaats
06-11-2011 Open Bredase Kampioenschappen - Breda (NL) 1 plaats
23-10-2011 Pupillen- en miniementornooi - Waarschoot 1 plaats
02-10-2011 1e Ontmoeting U11 en U13 - Dendermonde 2 plaats
01-10-2011 Ontmoeting U 11 en U13 - Kemzeke 1 plaats
23-09-2011 De 18e minipot van Olen- U11 en U13 - Olen 1 plaats
18-06-2011 Internationaal Judo Toernooi - Venray (NL) kamp verloren
14-05-2011 16e "Houvast" judotornooi - Mierlo (NL) 5 plaats
07-05-2011 U11 en U13 tornooi - Wetteren 1 plaats
17-04-2011 24e Beker "Wilfried van de Walle" - Evergem 2 plaats
26-03-2011 U11 en U13 ontmoeting - Kruishoutem 1 plaats
20-03-2011 Pupillen- en miniementornooi - Zelzate 2 plaats
13-03-2011 Westbrabantse jeugdkampioenschap - Wouw (NL) 5 plaats
20-02-2011 Tornooi U11 en U13 - Berlare 1 plaats
16-01-2011 Judotornooi U11 en U13 - Aalst 1 plaats
2010
14-11-2010 23e Beker "Wilfried Van De Walle" - Evergem 1 plaats
07-11-2010 Open Bredase Kampioenschappen - Breda (NL) 4 plaats
10-10-2010 Pupillen en miniemen tornooi - Waarschoot 1 plaats
25-09-2010 Mini Pot van Olen - Olen -
09-05-2010 Pupillen- en miniementornooi - Wetteren 1 plaats
24-04-2010 Tornooi Eernegem U11 - Eernegem 1 plaats
27-03-2010 Open provinciale U11 en U13 - Kruishoutem 1 plaats
21-03-2010 Tornooi Ooigem - Ooigem 1 plaats
14-03-2010 Tornooi Zelzate - Zelzate 1 plaats
07-03-2010 Westbrabantse jeugdkampioenschap - Wouw (NL) 5 plaats
31-01-2010 Tornooi U11 - Berlare 1 plaats
17-01-2010 Tornooi U11 - Aalst 1 plaats
2009
12-12-2009 judowedstrijd Breskens - Breskens (NL) -
06-12-2009 Tornooi miniemen Wervik - Wervik 1 plaats
20-09-2009 Tornooi Waarschoot - Waarschoot 1 plaats
24-05-2009 Miniemen en pupillen - Otegem 3 plaats
10-05-2009 Miniemen en pupillen - Wetteren 1 plaats
24-01-2009 Pupillen-miniementornooi - Lendelede 2 plaats
18-01-2009 pupillen en miniementornooi Aalst - Aalst 3 plaats


Foto's

.$p.