Welkom op de site van Judoclub herzele, waar iedereen welkom is, jong en oud.

Staelens Kan

Kan Staelens

Graad: 2de Dan

Datum Tornooi Resultaat
2013
05-10-2013 Provinciaal Kampioenschap U21+ - Kruishoutem kamp verloren
17-03-2013 Golden Judocup - Zelzate -
2012
03-11-2012 Belgisch kampioenschap senioren - Herstal kamp verloren
20-10-2012 Regionaal kampioenschap +20 - Herentals 3 plaats
06-10-2012 Provinciaal kampioenschap O Vl +20 - Kruishoutem 3 plaats
22-09-2012 Open van Brabant - Zemst 5 plaats
28-04-2012 5e Open trofee Ne Waza O Vl - Wachtebeke -
2011
05-11-2011 Belgisch kampioenschap senioren - Ronse 5 plaats
29-10-2011 Flanders Judo Cup - Lommel kamp gewonnen
08-10-2011 Provinciaal kampioenschap senioren - Kruishoutem kamp verloren
11-09-2011 Tornooi van de middenkust - Bredene 3 plaats
21-05-2011 Ippon Trophy - Herentals -
23-04-2011 30e Bekers van Deinze - Deinze 3 plaats
2010
04-12-2010 Tournoi de la ville de Wasquehal - Wasquehal (FR) kamp gewonnen
13-11-2010 26e Tornooi "Freddy Van Durme" - Evergem 3 plaats
30-10-2010 Flanders Judo Cup - Lommel 5 plaats
23-10-2010 Regionaal kampioenschap U20 en +20 - Herentals 5 plaats
09-10-2010 Provinciaal Kampioenschap U 20 en + 20 - Kruishoutem 2 plaats
18-09-2010 Pot Van Olen U17 / U20 en +20 - Olen 3 plaats
12-09-2010 Tornooi van de Middenkust - Bredene 3 plaats
10-04-2010 Agglorex trofee - Lommel 5 plaats
03-04-2010 Bekers van Deinze - Deinze 1 plaats
27-03-2010 Beker Der Kempen - Herentals 5 plaats
13-03-2010 Tornooi Ingelmunster - Ingelmunster -
13-02-2010 Regionaal kampioenschap jeugd - Herentals kamp verloren
06-02-2010 Provinciaal kampioenschap jeugd - Aalter 2 plaats
30-01-2010 Beker der topjudoka's - Lokeren -
23-01-2010 Ics Antwerp Open Judo - Antwerpen 3 plaats
16-01-2010 Matsuru Dutch Open - Eindhoven (NL) kamp gewonnen
2009
17-10-2009 Tornooi Evergem - Evergem 3 plaats
26-09-2009 Provinciaal Kampioenschap Senioren - Kruishoutem -
20-09-2009 Pot van Olen - Olen 5 plaats
12-09-2009 Open van Brabant - Zemst 5 plaats
24-05-2009 Open van Pajot - Lennik 2 plaats
18-04-2009 Venray - Venray (NL) kamp gewonnen
11-04-2009 Bekers van Deinze - Deinze -
29-03-2009 Ne waza tornooi - Zwijnaarde 1 plaats
21-03-2009 Bekers der Kempen - Herentals 5 plaats
31-01-2009 Provinciaal jeugdkampioenschap - Aalter 3 plaats
24-01-2009 Beker der Topjudoka 's - Lokeren 3 plaats
10-01-2009 Matsuru Dutch Open Espoir - Eindhoven(NL) -
2008
23-11-2008 Tornooi Freddy Van Durme - Evergem 1 plaats
26-10-2008 Flanders Judo Club - Lommel 3 plaats
25-10-2008 Miniemen en pupillen - Kemzeke 1 plaats
27-09-2008 Ingelmunster - Ingelmunster 2 plaats
20-09-2008 Pot van Olen - Olen 2 plaats
14-09-2008 Tornooi van de Middenkust - Bredene 1 plaats
13-09-2008 Open van Brabant - Zemst 1 plaats
26-04-2008 International Dutch Youth Cup 2008 - Maassluis (NL) -
13-04-2008 Agglorex Trofee - Lommel -
22-03-2008 Bekers van Deinze - Deinze 1 plaats
16-02-2008 Regionaal jeugdkampioenschap - Herentals 2 plaats
09-02-2008 Provinciaal jeugdkampioenschap - Aalter 1 plaats
26-01-2008 beker der topjudoka's - Lokeren 3 plaats
2007
23-09-2007 Pot van Olen - Olen 5 plaats
15-09-2007 Open van Brabant - Zemst 3 plaats
09-09-2007 Tornooi van de Middenkust - Bredene -
02-06-2007 Internat. tornooi - Venray (NL) -
26-05-2007 Open van Pajot - Lennik 3 plaats
08-04-2007 Agglorex Trofee - Lommel -
17-03-2007 Bekers der Kempen - Herentals -
17-02-2007 Regionaal jeudkampioenschap 2007 - Herentals kamp verloren
10-02-2007 Provinciaal jeugdkampioenschap 2007 - Aalter 2 plaats
27-01-2007 Beker der Topjudoka's - Lokeren 3 plaats
13-01-2007 Jeugdtrofee Prov. Antwerpen - Oud-Turnhout 2 plaats
2006
17-09-2006 Pot van Olen - Olen 3 plaats
16-09-2006 Open van Brabant - Zemst 1 plaats
10-09-2006 Tornooi Middenkust - Bredene 1 plaats
29-01-2006 Tornooi van lendelede - lendelede 1 plaats
2005
18-09-2005 Pot van Olen - Olen -
15-05-2005 Beker der Topjudoka's - -
24-04-2005 Judo-ontmoeting Herzele-Merelbeke - Herzele 1 plaats
23-04-2005 Open van Wilrijk - Wilrijk -
09-04-2005 Groen-Blauw - Moorsele -
19-03-2005 Bekers Der Kempen - 2 plaats
12-02-2005 Provinciaal Jeugdkampioenschap - Aalter -
30-01-2005 Tornooi van Lendelede - Lendelede -
15-01-2005 Tornooi van Nijvel - Nijvel 3 plaats
2004
19-12-2004 Pupillen en Miniemen Tornooi - Nevele 1 plaats
04-12-2004 Pupillen en Miniemen Tornooi - Kemzeke 1 plaats
28-11-2004 Pupillen en Miniemen Tornooi - Evergem 1 plaats
10-10-2004 Pupillen en Miniemen Tornooi - Waarschoot 1 plaats
03-10-2004 Pupillen en Miniemen Tornooi - Kruishoutem 1 plaats
01-05-2004 Interprovinciaal miniemenontmoeting - Merksem 2 plaats
25-04-2004 Judo-ontmoeting Herzele/Merelbeke - Herzele 2 plaats
21-03-2004 Pupillen en Miniemen Tornooi - Zelzate 1 plaats
21-02-2004 Miniemen Tornooi - Wetteren 1 plaats
08-02-2004 Pupillen en Miniemen Tornooi - Berlare 1 plaats
18-01-2004 Pupillen en Miniemen Tornooi - Aalst 1 plaats
2003
28-12-2003 Pupillen en Miniemen Tonooi - Nevele 3 plaats
06-12-2003 Pupillen en Miniemen Tornooi - Kemzeke 1 plaats
16-10-2003 Pupillen en Miniemen Tornooi - Evergem 3 plaats
06-10-2003 Judo-ontmoeting - Waarschoot 1 plaats
21-09-2003 Judo-ontmoeting Melle - Melle 3 plaats
01-05-2003 Interprovinciale miniemenontmoeting - Nevele -
12-04-2003 Pupillen-en miniemen Tornooi - Kruishoutem 2 plaats
22-02-2003 Provinciale miniemenontmoeting - Zele 2 plaats
02-02-2003 Pupillen-en miniemen Tornooi - Berlare 2 plaats
19-01-2003 Pupillen-en miniemen Tornooi - Aalst 1 plaats
2002
22-12-2002 Pupillen-en miniemen Tornooi - Nevele 1 plaats
29-11-2002 Pupillen-en miniemen Tornooi - Kemzeke 1 plaats
17-10-2002 Pupillen-en miniemen Tornooi - Evergem 1 plaats
06-10-2002 Pupillen-en miniemen Tornooi - Waarschot 1 plaats
22-09-2002 Pupillen-en miniemenontmoeting - Melle 1 plaats
2001
21-04-2001 Pupillen en miniemen Tornooi - Kruishoutem 3 plaats
2000
13-02-2000 Regionaal kampioenschap jeugd - Herentals -