Welkom op de site van Judoclub herzele, waar iedereen welkom is, jong en oud.

Aljija Benjamin

Benjamin Aljija

Graad: 1ste Dan

Datum Tornooi Resultaat
2017
11-02-2017 Vlaams Kampioenschap Jeugd - Tielt 1 plaats
04-02-2017 Provinciaal Kampioenschap Jeugd - Aalter 2 plaats
21-01-2017 Beker der topjudokas - Lokeren 1 plaats
14-01-2017 Matsuru Dutch Open Espoir - Eindhoven kamp gewonnen
2016
05-06-2016 International Judo Tournament Venray U15/U18/U21 - Venray (NL) kamp gewonnen
29-05-2016 Golden Judo Cup (U15/U18/U21) - Zelzate 1 plaats
15-05-2016 Kaizen Toernooi - Echt (NL) 3 plaats
08-05-2016 Internationaal Houvast judotornooi - Mierlo NL 1 plaats
01-05-2016 Nationaal Internprovinciaal Ploegenkampioenschap - Erquelinnes 2 plaats
10-04-2016 Soevereinjudocup - Lommel 3 plaats
26-03-2016 35e Bekers van Deinze - Deinze 1 plaats
14-02-2016 Belgisch Kampioenschap Jeugd - HERSTAL 1 plaats
06-02-2016 Vlaams Kampioenschap Jeugd - Dendermonde 1 plaats
23-01-2016 Provinciaal Kampioenschap jeugd - Aalter 1 plaats
2015
17-10-2015 VLAAMS KAMPIOENSCHAP SENIOREN - DENDERMONDE kamp verloren
10-10-2015 PK Senioren Oost-Vlaanderen - Kruishoutem 3 plaats
03-10-2015 Hainaut Cup - Hainaut 5 plaats
26-09-2015 Open van Brabant - Tervuren 3 plaats
20-09-2015 Pot Van Olen - Olen 1 plaats
31-05-2015 Internationaal Tornooi - Venray 5 plaats
17-05-2015 Ippon Throphy - Antwerpen kamp gewonnen
10-05-2015 Internationaal Houvast Judotoernooi - Mierlo NL 2 plaats
19-04-2015 Sparda Cup - Duisburg kamp verloren
12-04-2015 Soeverein Cup - Lommel 3 plaats
04-04-2015 Bekers van Deinze - Deinze 1 plaats
14-03-2015 Golden Cup - Zelzate 1 plaats
14-02-2015 BELGISCH KAMPIOENSCHAP JEUGD JONGENS - BRUGGE 3 plaats
07-02-2015 Regionaal Kampioenschap - Dendermonde 3 plaats
24-01-2015 PK OVL jeugd - Aalter 3 plaats
17-01-2015 Bekers der Topjudoka's - Lokeren 1 plaats
11-01-2015 Open Dutch - Eindhoven kamp gewonnen
2014
06-12-2014 HARNES INTERNATIONAAL JUDOTORNOOI - HARNES 2 plaats
30-11-2014 Iris Trophy 2014 - Ukkel 1 plaats
26-10-2014 Flanders Judocup - Lommel 2 plaats
18-10-2014 Europacup Metz - Metz 3 plaats
04-10-2014 Hainaut Cup - Roselies 1 plaats
27-09-2014 Open Van Brabant - Tervuren 1 plaats
20-09-2014 Pot Van Olen - Olen kamp gewonnen
13-09-2014 Bredene - Bredene 1 plaats
22-06-2014 Dudelange - Dudelange 2 plaats
17-05-2014 Ippon Trophy Antwerp - Antwerpen 1 plaats
04-05-2014 Wachtebeke - Wachtebeke 1 plaats
27-04-2014 Eernegem - Eernegem 1 plaats
19-04-2014 Bekers van Deinze - Deinze 1 plaats
13-04-2014 Soevereincup - Lommel kamp gewonnen
12-04-2014 Evergem - Evergem 1 plaats
22-03-2014 Open Bekers van Gent - Gent 1 plaats
15-03-2014 Golden Judocup - Zelzate 1 plaats
23-02-2014 Mandeltornooi - Izegem 1 plaats
15-02-2014 Belgische Kampioenschap - Brugge 1 plaats
09-02-2014 Vlaams Kampioenschap - Dendermonde 1 plaats
25-01-2014 Provinciaal Kampioenschap - Aalter 1 plaats
12-01-2014 Open Dutch - Eindhoven kamp gewonnen
11-01-2014 Beker Der topjudoka's - Lokeren 1 plaats
2013
27-10-2013 Flanders Judocup - Lommel kamp gewonnen
08-09-2013 Tornooi van de Middenkust - Bredene 1 plaats
25-05-2013 Open van Pajotenland U15 - Lennik -
21-04-2013 U15 tornooi - Eernegem 3 plaats
17-03-2013 Golden Judocup - Zelzate 1 plaats
16-02-2013 Belgisch kampioenschap jeugd - Herstal 5 plaats
26-01-2013 Regionaal kampioenschap jeugd - Herentals 2 plaats
19-01-2013 Provinciaal kampioenschap jeugd O Vl - Aalter 3 plaats
2012
23-09-2012 Judo-ontmoeting U11 en U13 - Dendermonde 2 plaats
2011
23-10-2011 Pupillen- en miniementornooi - Waarschoot 3 plaats
07-05-2011 U11 en U13 tornooi - Wetteren 2 plaats
17-04-2011 24e Beker "Wilfried van de Walle" - Evergem 2 plaats
20-02-2011 Tornooi U11 en U13 - Berlare 2 plaats
16-01-2011 Judotornooi U11 en U13 - Aalst 3 plaats
2010
14-11-2010 23e Beker "Wilfried Van De Walle" - Evergem 1 plaats
10-10-2010 Pupillen en miniemen tornooi - Waarschoot 3 plaats


Foto's

.$p.