Judoclub Herzele
Judoclub Herzele 4042
Stationsstraat 228
9550 HERZELE
info@judoclubherzele.be
Nieuws
Wedstrijdverslagen
Individuele Resultaten
Welkom op de site van Judoclub herzele, waar iedereen welkom is, jong en oud.
Judoclub Herzele
Nieuws
Wedstrijdverslagen
Individuele Resultaten
Lid Worden
Trainer
Trainingen
Bestuur
Foto Albums
Ongevalsaangifte
Links
Bruggeman Sien
Sien Bruggeman
Graad: 1ste Kyu
Datum
Tornooi
Resultaat
2017
11-02-2017
Vlaams Kampioenschap Jeugd - Tielt
3° plaats
04-02-2017
Provinciaal Kampioenschap Jeugd - Aalter
3° plaats
14-01-2017
Matsuru Dutch Open Espoir - Eindhoven
kamp verloren
2016
08-05-2016
Internationaal Houvast judotornooi - Mierlo NL
kamp gewonnen
10-04-2016
Soevereinjudocup - Lommel
kamp verloren
06-02-2016
Vlaams Kampioenschap Jeugd - Dendermonde
5° plaats
23-01-2016
Provinciaal Kampioenschap jeugd - Aalter
2° plaats
16-01-2016
Beker der Topjudoka's - Lokeren
2° plaats
2015
07-11-2015
Internationaal Residentie judotoernooi - Den Haag
3° plaats
03-10-2015
Hainaut Cup - Hainaut
1° plaats
26-09-2015
Open van Brabant - Tervuren
2° plaats
20-09-2015
Pot Van Olen - Olen
kamp gewonnen
13-09-2015
Tornooi vd Middenkust - Bredene
1° plaats
17-05-2015
Ippon Throphy - Antwerpen
3° plaats
10-05-2015
Internationaal Houvast Judotoernooi - Mierlo NL
2° plaats
12-04-2015
Soeverein Cup - Lommel
kamp verloren
04-04-2015
Bekers van Deinze - Deinze
2° plaats
14-03-2015
Golden Cup - Zelzate
2° plaats
01-03-2015
Rankingtornooi U15 Izegem Open - Izegem
3° plaats
15-02-2015
BELGISCH KAMPIOENSCHAP JEUGD MEISJES - BRUGGE
2° plaats
07-02-2015
Regionaal Kampioenschap - Dendermonde
2° plaats
24-01-2015
PK OVL jeugd - Aalter
2° plaats
17-01-2015
Bekers der Topjudoka's - Lokeren
1° plaats
2014
08-11-2014
Internationaal Residentietornooi - Den Haag NL
kamp gewonnen
02-11-2014
West Brabantse Kampioenschappen - Breda
2° plaats
26-10-2014
Flanders Judocup - Lommel
kamp gewonnen
04-10-2014
Hainaut Cup - Roselies
5° plaats
20-09-2014
Pot Van Olen - Olen
5° plaats
13-09-2014
Bredene - Bredene
1° plaats
31-05-2014
International Grand prix Bois du Cazier - Marcinelle
kamp verloren
17-05-2014
Ippon Trophy Antwerp - Antwerpen
kamp verloren
04-05-2014
Wachtebeke - Wachtebeke
3° plaats
19-04-2014
Bekers van Deinze - Deinze
kamp verloren
13-04-2014
Soevereincup - Lommel
5° plaats
12-04-2014
Evergem - Evergem
3° plaats
15-03-2014
Golden Judocup - Zelzate
3° plaats
23-02-2014
Mandeltornooi - Izegem
kamp gewonnen
15-02-2014
Belgische Kampioenschap - Brugge
5° plaats
09-02-2014
Vlaams Kampioenschap - Dendermonde
3° plaats
25-01-2014
Provinciaal Kampioenschap - Aalter
2° plaats
11-01-2014
Beker Der topjudoka's - Lokeren
2° plaats
2013
01-12-2013
Ippon Trophy - Antwerpen
1° plaats
11-11-2013
Interprocinciaal Miniementornooi - Sint-Martens-Latem
1° plaats
03-11-2013
West Brabantse Kampioenschappen - Breda
kamp gewonnen
05-10-2013
Kemzeke U11/U13 - Kemzeke
1° plaats
29-09-2013
Mini Pot Van Olen - Olen
1° plaats
07-04-2013
Pupillen en miniementornooi - Evergem
2° plaats
24-03-2013
Tornooi U11 en U13 - Kruishoutem
2° plaats
16-03-2013
Golden Judocup - Zelzate
1° plaats
03-03-2013
15e Open Westbrabantse jeugdkampioenschap - Wouw (NL)
kamp verloren
17-02-2013
Ontmoeting U 11 en U13 - Berlare
2° plaats
20-01-2013
12e Pupillen- en miniemenontmoeting - Aalst
1° plaats
2012
23-12-2012
Kersttornooi U11 en U13 - Lummen
3° plaats
02-12-2012
Ippon Trophy 4 Kids - Merksem
3° plaats
11-11-2012
Interprovinciaal tornooi U13 - Meulebeke
3° plaats
04-11-2012
Open Bredase kampioenschappen - Breda (NL)
kamp verloren
21-10-2012
U11 en U13 ontmoeting - Kemzeke
2° plaats
13-10-2012
Etixx Judotrophy U11-U13 - Maldegem
3° plaats
30-09-2012
Pupillen en miniementornooi - Waarschoot
2° plaats
23-09-2012
Judo-ontmoeting U11 en U13 - Dendermonde
1° plaats
31-03-2012
U11 en U13 ontmoeting - Kruishoutem
2° plaats
11-03-2012
Ontmoeting U 11 en U13 - Zelzate
1° plaats
04-03-2012
14e Open Westbrabantse kampioenschap - Wouw (NL)
5° plaats
29-01-2012
Jeugdontmoeting U11 en U13 - Berlare
1° plaats
15-01-2012
11e Miniemen en Pupillentornooi - Aalst
1° plaats
2011
13-11-2011
Ippon Trophy 4 Kids Antwerp - Merksem
1° plaats
06-11-2011
Open Bredase Kampioenschappen - Breda (NL)
kamp gewonnen
23-10-2011
Pupillen- en miniementornooi - Waarschoot
3° plaats
02-10-2011
1e Ontmoeting U11 en U13 - Dendermonde
2° plaats
17-04-2011
24e Beker "Wilfried van de Walle" - Evergem
1° plaats
20-03-2011
Pupillen- en miniementornooi - Zelzate
1° plaats
13-03-2011
Westbrabantse jeugdkampioenschap - Wouw (NL)
3° plaats
20-02-2011
Tornooi U11 en U13 - Berlare
1° plaats
16-01-2011
Judotornooi U11 en U13 - Aalst
1° plaats
2010
14-11-2010
23e Beker "Wilfried Van De Walle" - Evergem
1° plaats
07-11-2010
Open Bredase Kampioenschappen - Breda (NL)
kamp verloren
10-10-2010
Pupillen en miniemen tornooi - Waarschoot
1° plaats
09-05-2010
Pupillen- en miniementornooi - Wetteren
1° plaats
27-03-2010
Open provinciale U11 en U13 - Kruishoutem
3° plaats
14-03-2010
Tornooi Zelzate - Zelzate
2° plaats
07-03-2010
Westbrabantse jeugdkampioenschap - Wouw (NL)
3° plaats
31-01-2010
Tornooi U11 - Berlare
4° plaats
17-01-2010
Tornooi U11 - Aalst
2° plaats
terug naar overzicht
Foto's