Welkom op de site van Judoclub herzele, waar iedereen welkom is, jong en oud.

Van Assel Brecht

Brecht Van Assel

Graad: 3de Dan

Datum Tornooi Resultaat
2016
26-11-2016 Open Bekers van Gent - Gent 2 plaats
26-03-2016 35e Bekers van Deinze - Deinze 3 plaats
2015
07-11-2015 Belgisch Kampioenschap Senioren - Brugge 5 plaats
17-10-2015 VLAAMS KAMPIOENSCHAP SENIOREN - DENDERMONDE 3 plaats
10-10-2015 PK Senioren Oost-Vlaanderen - Kruishoutem 1 plaats
03-10-2015 Open van Gent - Gent 1 plaats
26-09-2015 Open van Brabant - Tervuren 1 plaats
13-09-2015 Tornooi vd Middenkust - Bredene 3 plaats
14-03-2015 Golden Cup - Zelzate 3 plaats
14-02-2015 BELGISCH KAMPIOENSCHAP JEUGD JONGENS - BRUGGE 3 plaats
07-02-2015 Regionaal Kampioenschap - Dendermonde 3 plaats
24-01-2015 PK OVL jeugd - Aalter 1 plaats
11-01-2015 Open Dutch - Eindhoven kamp gewonnen
2014
26-10-2014 Flanders Judocup - Lommel 3 plaats
18-10-2014 Regionaal Kampioenschap +21 - Dendermonde 5 plaats
11-10-2014 Provinciaal Kampioenschap +21 - Kruishoutem 2 plaats
27-09-2014 Open Van Brabant - Tervuren 3 plaats
13-09-2014 Bredene - Bredene 3 plaats
19-04-2014 Bekers van Deinze - Deinze 1 plaats
13-04-2014 Soevereincup - Lommel 5 plaats
12-04-2014 Evergem - Evergem 1 plaats
22-03-2014 Open Bekers van Gent - Gent 1 plaats
15-03-2014 Golden Judocup - Zelzate 1 plaats
01-03-2014 Ne Waza Liedekerke - Liedekerke 2 plaats
15-02-2014 Belgische Kampioenschap - Brugge 3 plaats
09-02-2014 Vlaams Kampioenschap - Dendermonde 2 plaats
25-01-2014 Provinciaal Kampioenschap - Aalter 2 plaats
12-01-2014 Open Dutch - Eindhoven kamp verloren
11-01-2014 Beker Der topjudoka's - Lokeren 1 plaats
2013
27-10-2013 Flanders Judocup - Lommel kamp gewonnen
19-10-2013 Vlaams Kampioenschap - Dendermonde kamp verloren
05-10-2013 Provinciaal Kampioenschap U21+ - Kruishoutem 1 plaats
28-09-2013 Open Van Brabant - Zemst 5 plaats
08-09-2013 Tornooi van de Middenkust - Bredene 2 plaats
27-04-2013 5e Open Ne Waza trofee O.VL - Wachtebeke -
14-04-2013 23e Soeverein Judocup - Lommel -
30-03-2013 32e Bekers van - Deinze 3 plaats
17-03-2013 Golden Judocup - Zelzate 3 plaats
16-02-2013 Belgisch kampioenschap jeugd - Herstal 3 plaats
26-01-2013 Regionaal kampioenschap jeugd - Herentals 3 plaats
19-01-2013 Provinciaal kampioenschap jeugd O Vl - Aalter 2 plaats
12-01-2013 Matsuru Dutch Open Espoir - Eindhoven.(NL) kamp verloren
2012
15-12-2012 BK Judo voor politie- en veiligheidsdiensten - Lichtervelde 2 plaats
04-11-2012 Open Bredase kampioenschappen - Breda (NL) 1 plaats
27-10-2012 Flanders Judocup - Lommel kamp gewonnen
06-10-2012 Provinciaal kampioenschap O Vl +20 - Kruishoutem kamp verloren
22-09-2012 Open van Brabant - Zemst 5 plaats
09-09-2012 14e Tornooi middenkust - Bredene 3 plaats
19-05-2012 Ippon Trophy - Antwerpen kamp verloren
28-04-2012 5e Open trofee Ne Waza O Vl - Wachtebeke -
10-02-2012 Regionaal kampioenschap jeugd - Herentals 5 plaats
04-02-2012 Provinciaal kampioenschap jeugd - Aalter 1 plaats
28-01-2012 10e Beker der Topjudoka's - Lokeren 1 plaats
18-01-2012 Stichting Vlaamse Schoolsport - SVS - Hasselt 3 plaats
14-01-2012 Matsuru Dutch Open - Eindhoven (NL) kamp verloren
2011
17-12-2011 Belgisch kampioenschap politie en familie - Lichtervelde 2 plaats
29-10-2011 Flanders Judo Cup - Lommel kamp verloren
24-09-2011 Open van Brabant - Zemst 1 plaats
21-05-2011 Ippon Trophy - Herentals 3 plaats
23-04-2011 30e Bekers van Deinze - Deinze 1 plaats
19-03-2011 International Masters U17 - Bremen(DE) kamp gewonnen
26-02-2011 Belgisch kampioenschap jeugd Heren - Ronse 3 plaats
12-02-2011 Regionaal kampioenschap jeugd - Heren - Herentals 3 plaats
05-02-2011 Provinciaal kampioenschap jeugd - Aalter 1 plaats
29-01-2011 Beker der Topjudoka's - Lokeren 1 plaats
22-01-2011 Antwerp Open - Antwerpen kamp gewonnen
16-01-2011 Matsuru Dutch Open - Eindhoven (NL) kamp gewonnen
2010
13-11-2010 26e Tornooi "Freddy Van Durme" - Evergem 1 plaats
16-10-2010 Beker van Oud Turnhout - Turnhout 3 plaats
22-05-2010 Tornooi Otegem - Otegem 1 plaats
10-04-2010 Agglorex trofee - Lommel -
03-04-2010 Bekers van Deinze - Deinze 3 plaats
27-03-2010 Beker Der Kempen - Herentals -
06-02-2010 Provinciaal kampioenschap jeugd - Aalter kamp gewonnen
30-01-2010 Beker der topjudoka's - Lokeren 3 plaats
23-01-2010 Ics Antwerp Open Judo - Antwerpen kamp verloren
2009
14-11-2009 Beker Oud-Turnhout - Turnhout 3 plaats
17-10-2009 Tornooi Evergem - Evergem 1 plaats
10-10-2009 Provinciaal groen/blauw tornooi - Lokeren 3 plaats
20-09-2009 Pot van Olen - Olen 5 plaats
12-09-2009 Open van Brabant - Zemst 5 plaats
01-03-2009 Tornooi kadetten & beloften Berlare - Berlare 2 plaats
31-01-2009 Provinciaal jeugdkampioenschap - Aalter 1 plaats
2008
09-02-2008 Provinciaal jeugdkampioenschap - Aalter kamp verloren
2007
18-03-2007 Pupillen-en miniementornooi - Zelzate 4 plaats
2006
17-12-2006 Miniemen en pupillen - Nevele 2 plaats
02-12-2006 Miniemen - Kemzeke 1 plaats


Foto's

.$p.