Welkom op de site van Judoclub herzele, waar iedereen welkom is, jong en oud.

Bruggeman Sien

Sien Bruggeman

Graad: 1ste Kyu

Datum Tornooi Resultaat
2017
11-02-2017 Vlaams Kampioenschap Jeugd - Tielt 3 plaats
04-02-2017 Provinciaal Kampioenschap Jeugd - Aalter 3 plaats
14-01-2017 Matsuru Dutch Open Espoir - Eindhoven kamp verloren
2016
08-05-2016 Internationaal Houvast judotornooi - Mierlo NL kamp gewonnen
10-04-2016 Soevereinjudocup - Lommel kamp verloren
06-02-2016 Vlaams Kampioenschap Jeugd - Dendermonde 5 plaats
23-01-2016 Provinciaal Kampioenschap jeugd - Aalter 2 plaats
16-01-2016 Beker der Topjudoka's - Lokeren 2 plaats
2015
07-11-2015 Internationaal Residentie judotoernooi - Den Haag 3 plaats
03-10-2015 Hainaut Cup - Hainaut 1 plaats
26-09-2015 Open van Brabant - Tervuren 2 plaats
20-09-2015 Pot Van Olen - Olen kamp gewonnen
13-09-2015 Tornooi vd Middenkust - Bredene 1 plaats
17-05-2015 Ippon Throphy - Antwerpen 3 plaats
10-05-2015 Internationaal Houvast Judotoernooi - Mierlo NL 2 plaats
12-04-2015 Soeverein Cup - Lommel kamp verloren
04-04-2015 Bekers van Deinze - Deinze 2 plaats
14-03-2015 Golden Cup - Zelzate 2 plaats
01-03-2015 Rankingtornooi U15 Izegem Open - Izegem 3 plaats
15-02-2015 BELGISCH KAMPIOENSCHAP JEUGD MEISJES - BRUGGE 2 plaats
07-02-2015 Regionaal Kampioenschap - Dendermonde 2 plaats
24-01-2015 PK OVL jeugd - Aalter 2 plaats
17-01-2015 Bekers der Topjudoka's - Lokeren 1 plaats
2014
08-11-2014 Internationaal Residentietornooi - Den Haag NL kamp gewonnen
02-11-2014 West Brabantse Kampioenschappen - Breda 2 plaats
26-10-2014 Flanders Judocup - Lommel kamp gewonnen
04-10-2014 Hainaut Cup - Roselies 5 plaats
20-09-2014 Pot Van Olen - Olen 5 plaats
13-09-2014 Bredene - Bredene 1 plaats
31-05-2014 International Grand prix Bois du Cazier - Marcinelle kamp verloren
17-05-2014 Ippon Trophy Antwerp - Antwerpen kamp verloren
04-05-2014 Wachtebeke - Wachtebeke 3 plaats
19-04-2014 Bekers van Deinze - Deinze kamp verloren
13-04-2014 Soevereincup - Lommel 5 plaats
12-04-2014 Evergem - Evergem 3 plaats
15-03-2014 Golden Judocup - Zelzate 3 plaats
23-02-2014 Mandeltornooi - Izegem kamp gewonnen
15-02-2014 Belgische Kampioenschap - Brugge 5 plaats
09-02-2014 Vlaams Kampioenschap - Dendermonde 3 plaats
25-01-2014 Provinciaal Kampioenschap - Aalter 2 plaats
11-01-2014 Beker Der topjudoka's - Lokeren 2 plaats
2013
01-12-2013 Ippon Trophy - Antwerpen 1 plaats
11-11-2013 Interprocinciaal Miniementornooi - Sint-Martens-Latem 1 plaats
03-11-2013 West Brabantse Kampioenschappen - Breda kamp gewonnen
05-10-2013 Kemzeke U11/U13 - Kemzeke 1 plaats
29-09-2013 Mini Pot Van Olen - Olen 1 plaats
07-04-2013 Pupillen en miniementornooi - Evergem 2 plaats
24-03-2013 Tornooi U11 en U13 - Kruishoutem 2 plaats
16-03-2013 Golden Judocup - Zelzate 1 plaats
03-03-2013 15e Open Westbrabantse jeugdkampioenschap - Wouw (NL) kamp verloren
17-02-2013 Ontmoeting U 11 en U13 - Berlare 2 plaats
20-01-2013 12e Pupillen- en miniemenontmoeting - Aalst 1 plaats
2012
23-12-2012 Kersttornooi U11 en U13 - Lummen 3 plaats
02-12-2012 Ippon Trophy 4 Kids - Merksem 3 plaats
11-11-2012 Interprovinciaal tornooi U13 - Meulebeke 3 plaats
04-11-2012 Open Bredase kampioenschappen - Breda (NL) kamp verloren
21-10-2012 U11 en U13 ontmoeting - Kemzeke 2 plaats
13-10-2012 Etixx Judotrophy U11-U13 - Maldegem 3 plaats
30-09-2012 Pupillen en miniementornooi - Waarschoot 2 plaats
23-09-2012 Judo-ontmoeting U11 en U13 - Dendermonde 1 plaats
31-03-2012 U11 en U13 ontmoeting - Kruishoutem 2 plaats
11-03-2012 Ontmoeting U 11 en U13 - Zelzate 1 plaats
04-03-2012 14e Open Westbrabantse kampioenschap - Wouw (NL) 5 plaats
29-01-2012 Jeugdontmoeting U11 en U13 - Berlare 1 plaats
15-01-2012 11e Miniemen en Pupillentornooi - Aalst 1 plaats
2011
13-11-2011 Ippon Trophy 4 Kids Antwerp - Merksem 1 plaats
06-11-2011 Open Bredase Kampioenschappen - Breda (NL) kamp gewonnen
23-10-2011 Pupillen- en miniementornooi - Waarschoot 3 plaats
02-10-2011 1e Ontmoeting U11 en U13 - Dendermonde 2 plaats
17-04-2011 24e Beker "Wilfried van de Walle" - Evergem 1 plaats
20-03-2011 Pupillen- en miniementornooi - Zelzate 1 plaats
13-03-2011 Westbrabantse jeugdkampioenschap - Wouw (NL) 3 plaats
20-02-2011 Tornooi U11 en U13 - Berlare 1 plaats
16-01-2011 Judotornooi U11 en U13 - Aalst 1 plaats
2010
14-11-2010 23e Beker "Wilfried Van De Walle" - Evergem 1 plaats
07-11-2010 Open Bredase Kampioenschappen - Breda (NL) kamp verloren
10-10-2010 Pupillen en miniemen tornooi - Waarschoot 1 plaats
09-05-2010 Pupillen- en miniementornooi - Wetteren 1 plaats
27-03-2010 Open provinciale U11 en U13 - Kruishoutem 3 plaats
14-03-2010 Tornooi Zelzate - Zelzate 2 plaats
07-03-2010 Westbrabantse jeugdkampioenschap - Wouw (NL) 3 plaats
31-01-2010 Tornooi U11 - Berlare 4 plaats
17-01-2010 Tornooi U11 - Aalst 2 plaats


Foto's

.$p.